KADRA LEKARSKA

Oferujemy w jednym miejscu konsultacje u lekarzy specjalistów z dziedziny: okulistyki, otolaryngologii, neurologii oraz audiologii i foniatrii

Wojciech Kaźmierczak

laryngolog,audiolog, foniatra

Kierownik Zakładu Badania Narządów Zmysłów w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Posiada tytuł specjalisty z dziedziny laryngologii, audiologii i foniatrii. Motto: "Przedkładam jakość nad ilość, dokładność nad szybkość."

Karolina Kaźmierczak

okulista

Posiada wieloletnie doświadczenie chirurgiczne w operacjach zaćmy, operacjach witreoretinalnych oraz urazów gałki ocznej. Do jej zainteresowań należą choroby nerwu wzrokowego, zaburzenia widzenia barwnego oraz badania elektrofizjologiczne.

Marcin Daroszewski

laryngolog

Jako Otolaryngolog zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi. W obrębie jego zainteresowań znajdują się również schorzenia gruczołów ślinowych (ślinianek), języka i zatok przynosowych.

Joanna Stafiej

okulista

Posiada doświadczenie chirurgiczne w operacjach odwarstwionej siatkówki, krwotoku do ciała szklistego, powikłań retinopatii cukrzycowej proliferacyjnej, błon przedsiatkówkowych, otworu w plamce, operacjach zaćmy, operacjach przeciwjaskrowych, zaopatrywaniu chirurgicznym urazów gałki ocznej.

Beata Kukulska-Pawluczuk

neurolog

Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz asystent w Katedrze i Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy. Aktualnie asystent w Klinice Neurologicznej 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy.

Kinga Lewandowska

laryngolog

Lekarz w trakcie specjalizacji z otorynolaryngologii. Jej główne zainteresowania to schorzenia uszu, zatok przynosowych, krtani i gardła.

Joanna Janiak-Kiszka

audiolog, foniatra, laryngolog

Specjalistka w dziedzinie otorynolaryngologii z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Szczególnie interesuje się schorzeniami narządu słuchu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

Robert Szułczyński

lekarz rodzinny,neurolog

Monika Orzechowska

laryngolog

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej dla pacjentów cierpiących na schorzenia uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła i krtani. Szczególnie interesuje się schorzeniami onkologicznymi.

Katarzyna Łapińska Duczmal

okulista